Wybory do rady gminy w Gminie Mały Płock - wyniki
- Szczegóły
- Kategoria: Wybory
- Utworzono: wtorek, 23 październik 2018 12:29
- Przemysław Wesołowski
Najwięcej ważnych oddanych głosów otrzymali i radnymi zostali wybranymi:
Nazwisko i imię - imiona |
Liczba głosów ważnych |
ŻELAZNY Wojciech zgłoszony przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA, Lista nr 4 |
87 |
KRASIŃSKI Stefan zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
81 |
SAWICKI Janusz zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10 |
86 |
CIEŚLUK Krzysztof zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
89 |
ZDUŃCZYK Andrzej zgłoszony przez KWW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ, Lista nr 15 |
77 |
STECZKOWSKA Bogumiła zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2 |
55 |
ŻELAZNA Alina zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10 |
120 |
ZUZGA Karol zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10 |
59 |
WĄDOŁOWSKA Anna zgłoszona przez KWW GROMADZKI SŁAWOMIR, Lista nr 17 |
76 |
DUZIK Sylwia zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA, Lista nr 4 |
33 |
SUPIŃSKI Władysław zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
75 |
SENDROWSKI Marek zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
91 |
GÓRALCZYK Krzysztof Leszek zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
64 |
RYDZEWSKA Grażyna zgłoszona przez KWW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ, Lista nr 15 |
51 |
GAŁĄZKA Jarosław zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2 |
81 |
Okręg wyborczy nr 1 obejmujący 1 mandat.
Lp. |
Nazwisko i imię - imiona |
Liczba głosów ważnych |
1. |
ŻELAZNY Wojciech zgłoszony przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA, Lista nr 4 |
87 |
2. |
PLONA Krystyna zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10 |
79 |
Razem |
166 |
Okręg wyborczy nr 2 obejmujący 1 mandat.
Lp. |
Nazwisko i imię - imiona |
Liczba głosów ważnych |
1. |
FOLTYŃSKI Mirosław zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2 |
7 |
2. |
MARUSA Agnieszka zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10 |
35 |
3. |
KRASIŃSKI Stefan zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
81 |
Razem |
123 |
Okręg wyborczy nr 3 obejmujący 1 mandat.
Lp. |
Nazwisko i imię - imiona |
Liczba głosów ważnych |
1. |
SAWICKI Janusz zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10 |
86 |
2. |
KRAJEWSKI Józef zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
68 |
Razem |
154 |
Okręg wyborczy nr 4 obejmujący 1 mandat.
Lp. |
Nazwisko i imię - imiona |
Liczba głosów ważnych |
1. |
CUDNIK Waldemar zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2 |
9 |
2. |
GÓRSKI Marcin zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10 |
24 |
3. |
CIEŚLUK Krzysztof zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
89 |
4. |
SOBOCIŃSKI Grzegorz zgłoszony przez KWW GROMADZKI SŁAWOMIR, Lista nr 17 |
16 |
Razem |
138 |
Okręg wyborczy nr 5 obejmujący 1 mandat.
Lp. |
Nazwisko i imię - imiona |
Liczba głosów ważnych |
1. |
SOKOŁOWSKA Marzena zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA, Lista nr 4 |
23 |
2. |
ZDUŃCZYK Andrzej zgłoszony przez KWW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ, Lista nr 15 |
77 |
3. |
ODACHOWSKI Wojciech zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
43 |
Razem |
143 |
Okręg wyborczy nr 6 obejmujący 1 mandat.
Lp. |
Nazwisko i imię - imiona |
Liczba głosów ważnych |
1. |
STECZKOWSKA Bogumiła zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2 |
55 |
2. |
ROGOWSKA Katarzyna zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10 |
11 |
3. |
BACZEWSKI Zbigniew Sławomir zgłoszony przez KWW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ, Lista nr 15 |
43 |
4. |
BARWIKOWSKI Dariusz Andrzej zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
24 |
Razem |
133 |
Okręg wyborczy nr 7 obejmujący 1 mandat.
Lp. |
Nazwisko i imię - imiona |
Liczba głosów ważnych |
1. |
ŻELAZNA Alina zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10 |
120 |
2. |
ZABŁOCKI Krzysztof zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
84 |
3. |
CENDROWSKA Marta zgłoszona przez KWW GROMADZKI SŁAWOMIR, Lista nr 17 |
23 |
Razem |
227 |
Okręg wyborczy nr 8 obejmujący 1 mandat.
Lp. |
Nazwisko i imię - imiona |
Liczba głosów ważnych |
1. |
ZUZGA Karol zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10 |
59 |
2. |
KOZIKOWSKI Janusz zgłoszony przez KWW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ, Lista nr 15 |
51 |
3. |
GRAJKO Michał zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
57 |
Razem |
167 |
Okręg wyborczy nr 9 obejmujący 1 mandat.
Lp. |
Nazwisko i imię - imiona |
Liczba głosów ważnych |
1. |
NIERWIŃSKI Jarosław zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10 |
61 |
2. |
OBRYCKI Arkadiusz zgłoszony przez KWW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ, Lista nr 15 |
16 |
3. |
MIERZEJEWSKI Tadeusz zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
43 |
4. |
WĄDOŁOWSKA Anna zgłoszona przez KWW GROMADZKI SŁAWOMIR, Lista nr 17 |
76 |
Razem |
196 |
Okręg wyborczy nr 10 obejmujący 1 mandat.
Lp. |
Nazwisko i imię - imiona |
Liczba głosów ważnych |
1. |
DUZIK Sylwia zgłoszona przez KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA, Lista nr 4 |
33 |
2. |
KUREK Rafał Krzysztof zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10 |
25 |
3. |
MŚCIWUJEWSKI Łukasz zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
8 |
4. |
POPKOWSKA Emilia zgłoszona przez KWW GROMADZKI SŁAWOMIR, Lista nr 17 |
14 |
5. |
CIENIEWICZ Agnieszka zgłoszona przez KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU KOLNO, Lista nr 18 |
19 |
Razem |
99 |
Okręg wyborczy nr 11 obejmujący 1 mandat.
Lp. |
Nazwisko i imię - imiona |
Liczba głosów ważnych |
1. |
ŚMIAROWSKA Anna zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10 |
51 |
2. |
SUPIŃSKI Władysław zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
79 |
Razem |
126 |
Okręg wyborczy nr 12 obejmujący 1 mandat.
Lp. |
Nazwisko i imię - imiona |
Liczba głosów ważnych |
1. |
SENDROWSKI Marek zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
91 |
2. |
WŁODKOWSKA Mirosława Jadwiga zgłoszona przez KWW GROMADZKI SŁAWOMIR, Lista nr 17 |
22 |
Razem |
113 |
Okręg wyborczy nr 13 obejmujący 1 mandat.
Lp. |
Nazwisko i imię - imiona |
Liczba głosów ważnych |
1. |
BORYSZEWSKI Apoloniusz Aleksander zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10 |
64 |
2. |
GÓRALCZYK Krzysztof Leszek zgłoszony przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
64 |
Razem |
128 |
Okręg wyborczy nr 14 obejmujący 1 mandat.
Lp. |
Nazwisko i imię - imiona |
Liczba głosów ważnych |
1. |
KIEŁCZEWSKA Jolanta zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Lista nr 10 |
15 |
2. |
RYDZEWSKA Grażyna zgłoszona przez KWW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ, Lista nr 15 |
51 |
3. |
KORZENIECKA Agata zgłoszona przez KWW NIEZALEŻNY GMINY MAŁY PŁOCK, Lista nr 16 |
29 |
4. |
BAJKOWSKI Wojciech zgłoszony przez KWW GROMADZKI SŁAWOMIR, Lista nr 17 |
5 |
Razem |
100 |
Okręg wyborczy nr 15 obejmujący 1 mandat.
Lp. |
Nazwisko i imię - imiona |
Liczba głosów ważnych |
1. |
GAŁĄZKA Jarosław zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, Lista nr 2 |
81 |
2. |
SZADURSKA Krystyna Alina zgłoszona przez KWW GROMADZKI SŁAWOMIR, Lista nr 17 |
29 |
3. |
SAWICKI Marcin zgłoszony przez KWW MARCINA SAWICKIEGO, Lista nr 19 |
75 |
Razem |
185 |