Wiadomości

Uczestnicy Klubu Seniora-Promyk na wycieczce

W dniu 17 lipca 2021 r. uczestnicy projektu  „Klub Seniora-Promyk” w Kątach i w Chludniach realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa IX. Rozwój Lokalny, Działanie 9.1 Rewitalizacja Społeczna i kształtowanie kapitału społecznego,  przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Małym Płocku z Kolneńskim Stowarzyszeniem „Rodzina”, byli na  wycieczce do Warszawy. 

Czytaj więcej...

Uczestnicy „Klubu Seniora” na wycieczce

W dniu 17 lipca 2021 r. uczestnicy projektu  „Klub Seniora” w Rakowie realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa IX. Rozwój Lokalny, Działanie 9.1 Rewitalizacja Społeczna i kształtowanie kapitału społecznego,  przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Małym Płocku z Kolneńskim Stowarzyszeniem „Rodzina”, byli na  wycieczce do Warszawy. 

Czytaj więcej...

Dobry Start 300 dla ucznia

Jeśli nie masz profilu PUE, przyjdź na spotkanie z ekspertem ZUS.

 3 sierpnia 2021 r. godz. 8.00- 10.00 ,  Ośrodek Pomocy Społecznej w Małym Płocku, I piętro

4-letnia Ola potrzebuje Naszej pomocy. 1,3 mln – tyle brakuje na operację serca ratującą życie malej dziewczynki

Aleksandra Chylińska pochodząca z miejscowości Stare Rakowo w powiecie kolneńskim, urodziła się 8 maja 2017r. jako skrajny wcześniak z niską masą urodzeniową oraz bardzo poważną wadą serca. Lekarze zdiagnozowali u Oleńki skorygowane przełożenie wielkich pni tętniczych, ubytek w przegrodzie międzykomorowej, ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej oraz zwężenie pnia tętnicy płucnej.

Czytaj więcej...