Aktualności
Gminny Turniej Tenisa - relacja
- Szczegóły
- Kategoria: Wiadomości
- Utworzono: wtorek, 22 marzec 2016 11:57
- Bartosz Dzielnicki
W sobotę 19 marca 2016r. na sali gimnastycznej w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Małym Płocku odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Mały Płock. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych:
- Kategoria dziewcząt i kategoria chłopców do 12 roku życia (szkoły podstawowe)
- Kategoria dziewcząt i kategoria chłopców w wieku od 13 do 16 lat (gimnazjum)
- Kategoria OPEN - kobiety i mężczyźni
Wyniki końcowej klasyfikacji przedstawiają się następująco:
- Szkoły podstawowe (dziewczęta)
1 miejsce – Szkaradzińska Justyna (SP Chludnie)
2 miejsce – Cwalina Wiktoria (SP Kąty)
3 miejsce – Serafin Weronika (SP Kąty)
4 miejsce – Biedrzycka Aleksandra (SP Chludnie)
5 miejsce – Marusa Weronika (SP Kąty)
6 miejsce – Brak Anna (SP Mały Płock)
- Szkoły podstawowe (chłopcy)
1 miejsce – Cwalina Bartłomiej (SP Chludnie)
2 miejsce – Połoński Mateusz (SP Mały Płock)
3 miejsce – Chaberek Konrad (SP Kąty)
4 miejsce – Milewski Sebastian (SP Chludnie)
5 miejsce – Osiński Przemysław (SP Chludnie)
6 miejsce – Podsiad Hubert (SP Kąty)
- Gimnazja (dziewczęta)
1 miejsce – Jerzyło Aleksandra (kl. I)
2 miejsce – Tercjak Martyna (kl. II)
3 miejsce – Serwatka Magda (kl. III)
4 miejsce – Kozikowska Agnieszka (kl. III)
5 miejsce – Kuczyńska Dominika (kl. I)
6 miejsce – Kasznicka Ewelina (kl. I)
- Gimnazja (chłopcy)
1 miejsce – Jezierski Bartłomiej (kl. I)
2 miejsce – Sobociński Michał (kl. I)
3 miejsce – Korwek Jakub (kl. I)
4 miejsce – Patalan Marcin (kl. II)
5 miejsce – Redykiert Mateusz (kl. III)
6 miejsce – Włodkowski Paweł (kl. III)
- OPEN (kobiety)
1 miejsce – Skrodzka Danuta
2 miejsce – Rybicka Halina
- OPEN (mężczyźni)
1 miejsce – Kozikowski Jacek (Zalesie)
2 miejsce – Boryszewski Apoloniusz (Mały Płock)
3 miejsce – Bardzikowski Sebastian (Chludnie)
4 miejsce – Połoński Zdzisław (Mały Płock)
5 miejsce – Osiecki Damian (Włodki)
6 miejsce – Niedbała Paweł (Korzeniste)
Na uroczystym zakończeniu pierwsza trójka zawodników otrzymała pamiątkowe puchary, natomiast zawodnicy z miejscami 4-6 zostali wyróżnieni dyplomami. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Organizatorzy:
Bogumił Nowicki
Janusz Kleczyński