Wiadomości

Przerwy w dostawach energii elektrycznej

PGE Dystrybucja S.A. informuje, iż w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej.

 

23.05.2017 w godz. 8:00-14:30  - 
    
Rogienice Piaseczne (ST 2-39) - budynki od nr 1 do 21.

 

 

Program Stypendiów Pomostowych 2017/2018 dla maturzystów

MATURZYSTO!!!

 

Jeżeli jesteś zdolny, ambitny, chcesz podjąć naukę na dziennych studiach
magisterskich i pochodzisz z rodziny byłego pracownika PGR powinieneś to przeczytać!

 

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości działająca w porozumieniu z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności, Narodowym Bankiem Polskim, Fundacją PZU, Fundacją Wspomagania Wsi, Fundacją BGK, Fundacją BGŻ BNP Paribas, oraz innymi instytucjami, które przystąpiły do realizacji Programu przy wsparciu organizacyjnym Agencji Nieruchomości Rolnych ogłasza Program Stypendiów Pomostowych 2017/2018

Czytaj więcej...

Pogorzelcy z Krukówki potrzebują pomocy

W lutym 2016 roku pożar strawił dorobek całego życia rodziny zamieszkałej w Krukówce. W jednej chwili zostali pozbawieni dachu nad głową, jak również podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego oraz rzeczy codziennego użytku.

 

Czytaj więcej...

Mieszkańcy Krukówki mogą już jeździć po nowym asfalcie

Prace związane z przebudową drogi łączącej drogę krajową nr 63 z miejscowością Krukówka rozpoczęły się wiosną tego roku. Obecnie dobiegło końca wylewanie asfaltu i droga nabiera kształtu. W dalszej kolejności będą utwardzane pobocza. Wykonawca już uporał się z przebudową drogi w Józefowie, która jest częścią tego samego projektu. Łączna długość przebudowanych odcinków dróg wyniesie 3 147m.

Czytaj więcej...

Poczta Polska S.A. zmienia godziny pracy placówki w Małym Płocku

Poczta Polska S.A., Region Sieci w Białystoku informuje, że od 1 maja 2017 r. placówka w Małym Płocku będzie pracowała w godzinach:

poniedziałek - czwartek: 800 - 1400,

piątek: 1200 - 2000 z przerwą w godzinach 1830 - 1900.

 

Dzień Strażaka

Z okazji "Dnia Strażaka" składamy serdeczne podziękowania druhnom i druhom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Mały Płock za działalność ratowniczą i bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi. Być strażakiem to wciąż niezwykłe wyzwanie. To zaszczyt i obowiązek. To bezinteresowna służba innym, ciągła praca nad sobą i doskonalenie własnych umiejętności.

 

 

Czytaj więcej...

Książki dla bibliotek szkolnych w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”

Do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Mały Płock trafi ponad piętnaście tysięcy złotych na książki do bibliotek szkolnych przekazanych przez Wojewodę Podlaskiego w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Wsparcie finansowe trafi do następujących szkół:

 

Czytaj więcej...

Urząd Gminy nieczynny w dn. 02.05.2017r.

Informujemy, iż Urząd Gminy Mały Płock w dniu 02.05.2017r. (wtorek) będzie nieczynny.

 

                                                                                                  Urząd Gminy Mały Płock